Nazywam się
Monika Milejska
i jestem coachem 
rozwoju osobistego.

Pomagam, przede wszystkim kobietom, odnaleźć ich miejsce w życiu, aby czerpały radość z tego kim są, dobrze czuły się w swoich ciałach, w relacjach i w pracy.

Jestem mężatką, mamą dorosłej już córki i posiadaczką psa, który zmienił życie całej naszej rodziny. Praktykuję jogę, podróżuję i chętnie spędzam czas na łonie natury. Z każdym dniem czuję się bogatsza o wiedzę, możliwości i umiejętności. Oglądam świat i swoje życie z coraz innej perspektywy, zmieniającej się z upływem czasu oraz dzięki wszystkim przeżyciom i spotkanym ludziom. Podążam w kierunku wewnętrznej harmonii i stanu ananda.

Dlaczego miałabyś wybrać mnie na swojego coacha?

Edukacja
Ukończyłam studia podyplomowe na renomowanej uczelni, gdzie duży nacisk był położony nie tylko na wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim na zdobywanie praktycznych umiejętności.
Doświadczenie
Mam doświadczenie w pracy jako life coach, co potwierdzają opinie klientek zadowolonych ze współpracy ze mną.
Wsparcie
Wszystkie zgromadzone przez lata doświadczenia i przeżycia sprawiają, że łatwiej mi zaoferować Ci efektywne wsparcie w dążeniu do szczęśliwego życia w zgodzie ze sobą.
Profesjonalizm
W swojej pracy dbam o etykę pracy coacha. Potrafię stworzyć bezpieczną atmosferę zaufania. Buduję przestrzeń, w której Ty jesteś najważniejsza i możesz przy moim wsparciu przyjrzeć się swojemu życiu oraz odkryć, co i jak zmienić, aby żyć pełniej i szczęśliwiej w zgodzie ze sobą.
Wiara w Ciebie
Wierzę, że każda osoba, która znajduje w sobie odwagę na wejście w proces coachingu osobistego lub uczestnictwo w warsztatach rozwoju osobistego, ma moc stworzenia nowej jakości życia w zgodzie ze sobą i osiągnięcie stanu ananda.
Kilkanaście lat temu zaczęłam intensywnie poszukiwać celu i sensu swojego życia. Praca zawodowa w dziale logistyki w międzynarodowych firmach, pomimo zdobywania coraz wyższych stanowisk, przestała przynosić mi radość i satysfakcję. Czułam, że przyszła pora na zmianę, ale nie bardzo wiedziałam na czym ma ona polegać i gdzie jest moje miejsce. Przełom nastąpił w 2009 roku, gdy weszłam na ścieżkę rozwoju osobistego, rozpoczynając pracę ze sobą od nauki Numerologii, dzięki której odkryłam cel i sens swojego życia, a także dar ukryty w pojawiających się wydarzeniach i trudnościach.

Na przestrzeni tych lat uczestniczyłam w różnych warsztatach i kursach poszerzających świadomość oraz zmieniających moje spojrzenie na siebie, życie i otaczający świat. Między innymi ukończyłam Międzynarodowy Instytut Recall Healing, gdzie nauczyłam się w jaki sposób ciało odzwierciedla emocje oraz trudne wydarzenia i jakie można podjąć działania, aby uwolnić się od programów będących źródłem problemów zdrowotnych.
Dużym krokiem w moim rozwoju stało się ukończenie studiów podyplomowych na Uniwersytecie SWPS na kierunku „Coaching z elementami psychologii”. Okazało się, że jest to wymarzona praca dla mnie, dająca mi dużo radości i satysfakcji. Mam poczucie, że coaching „pasuje do mnie” i przynosi mi spełnienie zawodowe. Zdecydowałam się na założenie Centrum Harmonii i Rozwoju Ananda, w którym oferuję sesje life coachingu oraz warsztaty rozwoju osobistego, tak aby dzielić się z Tobą moją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami oraz wesprzeć Cię na drodze do zbudowania nowej jakości życia w zgodzie ze sobą.

Cały czas rozwijam się, pogłębiam wiedzę, uczestniczę w warsztatach, czytam inspirujące książki, staram się żyć w przestrzeni serca i w zgodzie ze sobą. Nie znaczy to, że stałam się ideałem i pokonałam wszystkie blokady oraz ograniczenia, ale jestem ich świadoma i w trakcie swojej wędrówki przez życie dążę do transformacji tego, co mi nie służy. Stan ananda stał mi się bliski jak nigdy dotąd. Mogę powiedzieć, że teraz wiem kim jestem i tworzę życie jakie sobie wymarzyłam.

Zachęcam Cię także do zapisania się na Newsletter, w którym znajdziesz garść inspiracji.

2022 Ananda © All Rights Reserved | RODO | Created by Proformat