Nazywam się
Monika Milejska
i jestem coachem spełnionego życia

Wspieram kobiety gotowe zamienić poczucie niezadowolenia z tego jak funkcjonują na nową jakość życia w zgodzie ze sobą.

Doskonale znam stan, gdy nie rozumiesz dlaczego spotykają Cię pewne trudności, zastanawiasz się, z jakiego powodu zachowujesz się nie tak, jak byś chciała i wciąż powtarzasz podobne sytuacje. Wydaje się, że wszystko masz, a jednak nie odczuwasz satysfakcji, czegoś Ci brak. Miałam rodzinę, dom, ciekawe podróże, pracę na wysokim stanowisku w międzynarodowej firmie, a jednak … coś było nie tak…

Dlaczego miałabyś wybrać mnie na swojego coacha?

Wiedza
Mam szeroką i nietuzinkową wiedzę. Dzięki temu pracujemy na poziomie emocji, umysłu i Duszy, docieramy do źródła wyzwań i możliwości, abyś mogła wprowadzić głęboką zmianę.
Doświadczenie
Bazuję na osobistym i wyniesionym z wieloletniej pracy z kobietami doświadczeniu. Korzystam ze sprawdzonych metod, które pomogły mi i moim klientkom zmienić jakość życia.
Wiara
Wierzę, że każda z nas ma prawo i zasługuje na spełnione życie w zgodzie ze sobą i swoim powołaniem, a Wszechświat wspiera nas na tej drodze.
Intuicja
Mam intuicję, dzięki której odkrywam to, co jest w danej chwili przeszkodą na drodze do spełnienia, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze rozwiązania i wprowadzić upragnioną zmianę.
Wsparcie
Rozumiem jak się czujesz, znam doskonale poczucie niezadowolenia. Moje przeżycia i osobista transformacja sprawiają, że potrafię dać Ci wsparcie na drodze do spełnienia.
Był rok 2008 gdy zrozumiałam, że już najwyższa pora na zmianę tej sytuacji, ale nie bardzo wiedziałam na czym ma ona polegać i jak osiągnąć spełnienie. Poczucie niezadowolenia skłoniło mnie do poszukiwań – przyczyn mojego samopoczucia, rozwiązań i przede wszystkim prawdy o sobie.

Przeszłam długą, nie zawsze łatwą drogę odkrywania siebie oraz pozbywania się tego, co nie jest moje i mi nie służy. Na przestrzeni lat uczestniczyłam w różnych warsztatach i kursach poszerzających świadomość oraz zmieniających moje spojrzenie na to kim jestem, na życie i otaczający świat. Zgłębiałam tajniki Numerologii pod okiem uznanych nauczycielek. Dzięki temu odkryłam cel i sens swojego życia, a także dar ukryty w pojawiających się wydarzeniach i trudnościach. Ukończyłam Międzynarodowy Instytut Recall Healing, gdzie nauczyłam się w jaki sposób ciało odzwierciedla emocje oraz trudne wydarzenia i jakie można podjąć działania, aby uwolnić się od programów będących źródłem problemów zdrowotnych i życiowych. Kolejnym ważnym krokiem były studia podyplomowe „Coaching z elementami psychologii” na Uniwersytecie SWPS. Wisienką na torcie w moim rozwoju okazała się nauka obecności i świadomego życia u Eckharta Tollea.

W trakcie tej drogi doświadczyłam głębokiej transformacji. Zajęłam swoje miejsce i krok po kroku realizuję wizję życia jaką oferuje mi Wszechświat. Kieruję się moimi wartościami, rozwijam i wykorzystuję talenty, dbam o spokój wewnętrzny i harmonię. Nie znaczy to, że stałam się ideałem i pokonałam wszystkie blokady oraz ograniczenia, ale jestem ich świadoma i uwalniam programy, myśli i emocje na kolejnych poziomach.

Z pasją realizuję moją misję, jaką jest dzielenie się swoją wiedzą i wspieranie kobiet, które też chcą żyć autentycznie w poczuciu spełnienia i sensu. Aby móc to robić założyłam Centrum Harmonii i Rozwoju Ananda, gdzie pracuję według autorskiego programu coachingu SPEŁNIONA W ŻYCIU, pomagam odczytać SCENARIUSZE ŻYCIA i prowadzę warsztaty. Przekazuję to, czego sama doświadczyłam i co pomogło mi w transformacji. Planuję też wdrożyć kolejne projekty aby jeszcze lepiej móc wspierać kobiety na drodze do osiągnięcia spełnienia i stanu ananda. Słowo to pochodzi z sanskrytu i oznacza błogostan, który istnieje niezależnie od zewnętrznych okoliczności, na które mamy ograniczony wpływ. Dążę do tego stanu i zapraszam Cię do wejścia na tą drogę.

W życiu prywatnym jestem żoną, mamą dorosłej córki i psa, który zmienił życie całej naszej rodziny. Praktykuję jogę, podróżuję i chętnie spędzam czas na łonie natury. Jestem wdzięczna za to co mam i otwarta na to, co przynosi mi Wszechświat. Z każdym dniem czuję się bogatsza o wiedzę, możliwości i umiejętności. Oglądam świat i swoje życie z coraz innej perspektywy, zmieniającej się z upływem czasu oraz dzięki wszystkim przeżyciom i spotkanym ludziom. Mam nadzieję, że poznam też Ciebie 😊

Zachęcam Cię także do zapisania się na Newsletter, w którym znajdziesz garść inspiracji.

2022 Ananda © All Rights Reserved | RODO | Created by Proformat