Coaching zdrowia

„Ciało jest zobrazowaniem tego, co ma się w umyśle. Jeśli chcemy się dowiedzieć, o czym stale myślimy, wystarczy tylko przyjrzeć się temu, co dzieje się z naszym ciałem.”
— Dawid R. Hawkins
  • Czy zmagasz się z nadwagą i nie pomagają Ci żadne diety, ćwiczenia ani wyrzeczenia lub doświadczasz efektu jojo?
  • A może uważasz, że jesteś zbyt szczupła lub nie akceptujesz jakiejś części swojego ciała?
  • Albo doskwiera Ci jakaś choroba, która wpływa na komfort lub styl Twojego życia?

Rozpoznasz język swojego ciała,  zrozumiesz na co chce zwrócić Twoją uwagę, jaką wyraża niezaspokojoną potrzebę. Może mówi ono o tym, że cierpisz z powodu niedostatku czegoś bardzo istotnego. Albo podpowiada, że czujesz się czymś przytłoczona. Odkrycie emocji i schematów myślowych, które Ci towarzyszą, jest pierwszym krokiem do akceptacji swojego ciała oraz odzyskania zdrowia i dobrego samopoczucia.

Czytaj więcej

Coaching zdrowia może okazać się milowym krokiem w drodze do psychicznego, fizycznego i emocjonalnego dobrostanu. W szczególności jeśli towarzyszy Ci poczucie, że już wszystkiego spróbowałaś i nic lub niewiele się poprawiło. Coach zdrowia pomoże Ci sprecyzować jasny cel powiązany z wyznawanymi przez Ciebie wartościami i określić etapy jego realizacji. Coaching zdrowotny jest metodą prowadzącą do uzyskania trwałej zmiany. Pomaga wybrać najlepsze działania i odpowiednio rozłożyć je w czasie, aby osiągnąć pożądane efekty. Dzięki wspólnej pracy z coachem zdrowia łatwiej będzie Ci zidentyfikować przekonania i powody powstrzymujące Cię przed osiągnięciem sukcesu. Będzie on stał przy Tobie w momentach zwątpienia i spadku motywacji. Razem z nim będziesz mogła cieszyć się sukcesami i celebrować małe zwycięstwa.

Jeśli kwestie związane z fizycznym dobrostanem są dla Ciebie istotne, zapraszam Cię na proces coachingu zdrowia do mojego gabinetu mieszczącego się we Wrocławiu lub w formie sesji online. Jako coach zdrowia z Wrocławia, miasta z duszą, zapewnię Ci proces godny tego miejsca. Możesz liczyć na akceptację, zrozumienie, szacunek i wsparcie. Inaczej spojrzysz na siebie i swoje ciało.

Monika Milejska, coach zdrowia Wrocław

Zachęcam Cię także do zapisania się na Newsletter, w którym znajdziesz garść inspiracji.

2022 Ananda © All Rights Reserved | RODO | Created by Proformat