Coaching spełnienia zawodowego

„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz pracować ani jednego dnia przez całe życie.”
— Konfucjusz
  • Czy czujesz, że praca którą wykonujesz, nie daje Ci radości?
  • A może stoisz przed wyborem czy wykonywać pracę, którą lubisz czy taką, która przynosi pieniądze?
  • Być może męczysz się w swojej pracy, ale zupełnie nie wiesz, co innego możesz robić?
  • Lub wybrałaś swój zawód tylko dlatego, że jest wykonywany w Twojej rodzinie z pokolenia na pokolenie i chcesz to zmienić, ale boisz się odrzucenia ze strony bliskich?
  • Albo masz wizję pracy marzeń tylko nie wiesz jak ją zrealizować, potrzebujesz wsparcia?

Pomogę Ci odnaleźć spełnienie w życiu zawodowym. Będziesz mogła zastanowić się z jakich powodów wykonujesz obecną pracę, dostrzec jej atuty i wady oraz określić ich wagę. Zrozumiesz, czy jesteś gotowa zaakceptować swoją pracę, zmienić ją czy też znaleźć dla niej dopełnienie lub jeszcze inne rozwiązanie, które uznasz za najlepsze dla siebie. Popracujesz też nad swoją motywacją i nastawieniem. Dzięki temu będziesz pracowała z radością.

Czytaj więcej

Zarówno w naszym języku, jak i internecie, w kontekście pracy króluje określenie kariera i wielu coachów oferuje proces określany mianem coachingu kariery. Każdy rozumie to pojęcie indywidulanie, jednak najczęściej pojawiają się skojarzenia związane ze wspinaczką na coraz wyższe stanowiska w korporacjach i wynikający z nich prestiż oraz wynagrodzenie.

Memu sercu bliższe jest sformułowanie coaching spełnienia zawodowego, gdyż kariera postrzegana w powyższy sposób często przynosi stres, wypalenie i poczucie pustki. Nie raz słyszymy o menadżerach wysokiego szczebla porzucających swoje korporacje na rzecz życia na wsi i spokojnej pracy lub innej radykalnej zmiany dotyczącej sfery zawodowej. Dlatego jako coach pragnę zaoferować proces nakierowany na osiągnięcie spełnienia zawodowego, które przyniesie radość z wykonywanej pracy i sukces w określonej dziedzinie.

Jeśli czujesz, że bardziej przemawia do Ciebie określenie coaching spełnienia zawodowego niż coaching kariery, zapraszam Cię do wspólnej pracy, w trakcie której będziesz miała możliwość rozpoznać gdzie i w jaki sposób możesz osiągnąć poczucie satysfakcji z wykonywanej pracy. Zrozumiesz też czym ona dla Ciebie jest, a zyskana w czasie procesu coachingu spełnienia zawodowego świadomość własnych pragnień i potrzeb w tej sferze umożliwi Ci podjęcie najlepszych działań prowadzących do celu.

Jeśli spełnienie zawodowe jest dla Ciebie ważną kwestią, zapraszam Cię na proces coachingu we Wrocławiu. Jako coach spełnienia zawodowego prowadzę sesje w moim gabinecie mieszczącym się w centrum Wrocławia. Osobom spoza mojego miasta proponuję spotkania w formie online.

Dzięki pracy ze mną wejdziesz na wymarzoną ścieżkę zawodową i poczujesz, że praca już nie jest męczącym obowiązkiem, ale przyjemnością.

Monika Milejska, coach spełnienia zawodowego Wrocław

Zachęcam Cię także do zapisania się na Newsletter, w którym znajdziesz garść inspiracji.

2022 Ananda © All Rights Reserved | RODO | Created by Proformat