Coaching samoświadomości

„Odnalezienia prawdziwego celu nie da się niczym zastąpić. Lecz owego prawdziwego lub najważniejszego celu nie można znaleźć na poziomie zewnętrznym. Nie wiąże się on z tym, co robisz, lecz z tym, kim jesteś – czyli ze stanem twojej świadomości.”
— Eckhart Tolle
  • Czy masz wrażenie, że Twoje życie jest pozbawione celu i sensu?
  • Być może nie wiesz kim jesteś lub kim chcesz być?
  • Zastanawiasz się na ile jesteś sobą, a na ile grasz narzuconą Ci rolę?
  • A może masz poczucie, że spełniasz czyjeś oczekiwania lub powielasz rodowe schematy zamiast żyć swoim życiem i pisać własną historię?
  • Albo masz wszystko, a mimo to,  nie czujesz się szczęśliwa?

Pomogę Ci określić Twoje miejsce w świecie, odnaleźć cel i sens życia. Poczujesz wolność i radość z bycia tym kim jesteś i dlatego, że jesteś. Zaakceptujesz i polubisz siebie, odkryjesz swoją wartość i ważność. Zaczniesz działać z pasją i przekonaniem, że wiesz dokąd podążasz.

Czytaj więcej

Coaching samoświadomości jest często uznawany za najistotniejszą kategorię life coachingu. Bez świadomości siebie trudno osiągnąć szczęście i spełnienie w jakiejkolwiek sferze życia. Jest on kluczowym elementem w pracy na pozostałych obszarach, takich jak zdrowie, relacje, spełnienie zawodowe czy też równowaga życiowa lub innych. Zrozumienie siebie, rozpoznanie swoich potrzeb, odkrycie blokad i zasobów są zagadnieniami omawianymi w czasie sesji z coachem, które otwierają drogę do samoświadomości.

Szczerze zainteresowany zrozumieniem Ciebie i Twojego świata coach, otworzy przed Tobą nową perspektywę. Zyskasz możliwość stania się obserwatorką samej siebie. Pojmiesz co gra w Twojej duszy, czego ona pragnie, jaka jest jej prawdziwa natura. Inaczej spojrzysz na głos wewnętrznego krytyka, a także znajdziesz sposoby na wykorzystanie płynących od niego słów dla poszerzenia samoświadomości. To także szansa na rozpoznanie schematów lub powodów, które do tej pory powstrzymywały Cię od życia, jakie sobie wymarzyłaś. Dostrzeżesz też swoją wyjątkowość oraz talenty i zasoby warte wykorzystania.

Praca z coachem nad samoświadomością może stać się milowym krokiem do odkrycia i budowania własnej tożsamości. Jako doświadczony coach gorąco polecam Ci ten proces i zapraszam na coaching budowania samoświadomości do mojego gabinetu mieszczącego się w centrum Wrocławia

Choć jestem coachem świadomości pracującym przede wszystkim we Wrocławiu, mogę również zaoferować Ci sesje online.

Gwarantuję Ci wspólną pracę w atmosferze szacunku i akceptacji Ciebie, taką jaką jesteś oraz wsparcie i motywację z mojej strony. Inaczej spojrzysz na siebie, dotychczasowe doświadczenia i własną przyszłość.

Monika Milejska, coach samoświadomości Wrocław

Zachęcam Cię także do zapisania się na Newsletter, w którym znajdziesz garść inspiracji.

2022 Ananda © All Rights Reserved | RODO | Created by Proformat